Airline Commander Uçuş Oyunu APK 2022

1.5.7

HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 388,836
Sürüm
1.5.7
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
362M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Airline Commander Uçuş Oyunu APK 2022

Yeni neslin uçuş simülatörü ile tanış. Havalan, yakın şehirdeki havalimanına uç ve iniş yap. Bir tayyare filosu kur ve yönet. Ve bu ancak realist tayyare oyunu olan Airline Commander’ın size sunduklarının daha başlangıcı!

Uçuş özellikleri:
Düzinelerce yolcu uçağı: türbinli, reaksiyonlu, tek katlı veya çift kattan oluşan.
Dünyanın başlıca havalimanlarına doğru binlerce rotaya oluşturulan taksi yollarına sahip düzinelerce alıntılama merkezi.
Yüzlerce gerçekçi havalimanı ve tayyare pisti. Yüksek çözünürlüklü uydu fotoğrafları, haritalar ve her bölge ve havalimanı için dünya genelinde navigasyon.
Başa çıkılması ihtiyaç duyulan binlerce değişik durum.
Gerçek zamanlı, reel havalimanları ile karada ve havada uçak trafiği.
Navigasyon yardımı ile basitleştirilmiş uçuş sistemi veya ileri seviye kullanıcılar için uçuş simülasyonu.
Gerçekçi SID/STAR havalanma ve pushback sistemli iniş prosedürleri, taksi ve kenetlenme imkânı.
En iyi pilot olduğunu kanıtlaman için rekabet modu.
Güneş, ay, yıldızlar ve gerçek zamanlı hava koşullarıyla günün realist zamanları.
Özelleştirilebilir hava yolu logosu.

Havalanma zamanı!
Bu uçuş simülatöründe, büyük uçak kullanmayı öğrenmesi gereken yeni bir pilot olarak başlarsın. Tecrübeli bir pilotu dinle, havalimanından havalan, kokpitteki bütün kontrollere aşina ol ve güvenli bir iniş yap. Bir pilot lisansı al ve bu gerçekçi uçak oyununda kendi hava yolunu kurmaya başla!

Uçak filonu genişlet
Yeni sözleşmeler al ve reel zamanlı trafik ile realist hava koşullarında uç ve tayyare filonu genişletmek için para kazan.

Airline Commander: Uçuş Oyunu Apk Full indir

Daha büyük bir uçak. Yeni uçuş rotaları seç, kabiliyetlerini geliştir ve bir pilot lisansı al. Bu uçuş simülatöründe ne kadar uçarsan hava yolu filonu genişletmek için o kadar seçeneğe haiz olursun.

Bu uçağın nesi var?
Airline Commander bir gerçekçi uçak oyunu olduğundan, her şey yanlış gidebilir. Sensör yanlışı, göstergeler, ASM, yakıt tankları, iniş takımı ve motorlar. Flap, kuyruk dümeni, hava frenleri ve radar arızası. Rüzgar, türbülans ve muhtelif sertlik seviyelerinde sisten bahsetmiyoruz bile – bu, her uçuş simülatörü hayranı için gerçekleşen bir hayaldir. Sürükleyici, realist bir tecrübe arayan biri için.

Basitleştirilmiş bir uçuş sistemi
Özgün bir tayyare simülatörü tecrübesi için hazır değil misin? Uçak oyunlarında pilotluk yapmak zor olmak zorunda değildir. Basitleştirilmiş bir uçuş sistemi seç ve her havalanma ve inişte zaman kazan. Herkes başlangıçta bir tayyare gemisi inişi yapmak zorunda değildir bundan dolayı çabuk etme ve reel bir uçuş simülatöründe biraz daha hafifçe bir denemenin tadını çıkar.

Uçağını özelleştir
Uçuş simülatörü alanındaki oyunlar genellikle uçakları özelleştirmene izin verir ve Airline Commander bir istisna değildir! Filondaki her uçağın görünümünü değiştir ve güzellikte 3D grafiklerin tadını çıkar.

Airline Commander – başka hiçbir şeye benzemeyen bir uçuş simülatörü
RFS yaratıcılarının en yeni oyunu – Real Flight Simulator gerçekçiliği sıradan uçuş simülatörü oyunlarının seviyesinin üstüne çıkarıyor. İster deneyimli bir pilot olun talep eder uçuş simülatörü oyunlarında tamamen yeni olun, Airline Commander size uçuş heyecanını hiçbir tayyare oyununda bulamayacağınız kadar hissettir. Şimdi indir ve bu çok gerçekçi oyunda bir tayyare kullan.

Destek:
Oyunla ilgili sorunlar ve tavsiyeler için lütfen [email protected] adresine yazın

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.